Acer Swift X Sfx14-42g-r0kk - 14 Inch Amd Ryzen 5 16 Gb 512 Geforce Rtx 3050
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 02-04-2024
Vind de beste deal voor Acer Swift X Sfx14-42g-r0kk - 14 Inch Amd Ryzen 5 16 Gb 512 Geforce Rtx 3050
Algemeen
Artikelnummer 372630739
EAN 4711121276903
Algemene eigenschappen
Aanvullende garantie-informatie 2 Jaar Pick up & Return / Drop off Collection points
Afmetingen (B/H/D) 32.28 cm x 1.79 cm x 21.22 cm / -
Behuizing Aluminium
Breedte 32.28cm
Diepte 21.22cm
Fabrieksgarantie 2jaar
Gewicht 1.39kg
Hoogte 1.79cm
Kleur Grijs
Manufacturer Part Number (MPN) NX.K78EH.001
Type apparaat Laptop
Verpakkingsinhoud Laptop, AC-adapter (90 W), handleiding
Belangrijkste kenmerken
Besturingssysteem laptop Windows 11
Inchmaat laptop 14 inch (35 cm)
Kleur Grijs
Opslagcapaciteit harde schijf 512 GB
Opslagmedia laptop SSD
Paneeltype IPS
Processorfamilie AMD Ryzen
Processorserie laptop 5 5625U
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Serienaam Acer Swift
Toetsenbordverlichting
Videokaart laptop NVIDIA GeForce RTX 3050
Werkgeheugen 16 GB
Camera
Frontcamera
Frontcamera resolutie 1080pixels
Geïntegreerde webcam
Connectiviteit
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.2
Kaartlezer
Wifi
Wifi-standaarden WiFi 6 (802.11AX)
Display
Anti-krasdisplay
Beeldresolutie Full HD
Beeldschermdiagonaal (cm) 35.6cm
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 35.6 cm / 14 inch
Beeldschermdiagonaal (inch) 14inch
Beeldverhouding 16:9
Helderheid 300cd/m²
Paneeltype IPS (In-Plane Switching)
Resolutie 1920 x 1080
Schermtype Mat scherm
Touchscreen
Verticale frequentie 60Hz
Energievoorziening
Batterijduur 13 u
Capaciteit batterij 59 Wh
Soort batterij Lithium-ion
Grafische kaart
Grafisch geheugen 4GB
Grafische kaart GeForce RTX™ 3050
Harde schijf
Interface opslag M.2 via NVMe
Opslag SSD , 512 GB , M.2 via NVMe
Opslagcapaciteit 512GB
Totale opslagruimte 512GB
Type opslag SSD
Optisch loopwerk
Aantal processorkernen 6
Processor AMD Ryzen 5 5625U
Processormerk AMD
Processormodel Ryzen™ 5
Processorsnelheid 2.3GHz
Processorsnelheid met turbo 4.3 GHz