Acer Swift Go 14 Sfg14-71-71gs - Inch Oled Intel Core I7 32 Gb 1 Tb
De Acer Swift Go 14 SFG14-71-71GS Zilver is uitgerust met een Intel Core i7-1355U. De laptop draait op het Windows 11 besturingssysteem. Het display heeft een beeldformaat van 14 inch (35 cm). Daarnaast heeft de laptop 32 GB werkgeheugen en een totale opslagcapaciteit van 1 TB. De Acer Swift Go 14...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 28-05-2024
Vind de beste deal voor Acer Swift Go 14 Sfg14-71-71gs - Inch Oled Intel Core I7 32 Gb 1 Tb
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
De Acer Swift Go 14 SFG14-71-71GS Zilver is uitgerust met een Intel Core i7-1355U. De laptop draait op het Windows 11 besturingssysteem. Het display heeft een beeldformaat van 14 inch (35 cm). Daarnaast heeft de laptop 32 GB werkgeheugen en een totale opslagcapaciteit van 1 TB.
De Acer Swift Go 14 SFG14-71-71GS Zilver heeft een 14 inch beeldscherm en is daarmee populair. Dit komt omdat het de perfecte middenweg is tussen een 13 en 15 inch laptop. Met een laptop ter grootte van een A4'tje voer je heel makkelijk jouw werkzaamheden uit. Elke pixel op jouw beeldscherm toont de precieze kleur. Zo geniet je van levensechte kleuren met een OLED beeldscherm! En omdat het scherm over een geweldige zwartwaarde beschikt, komen de kleuren nog beter naar voren.
Accu/Batterij
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Algemeen
Artikelnummer 372626043
EAN 4711121665530
Beeldscherm
Aanwijsapparaat Touchpad
Beeldverhouding 16:10
HD type WQXGA+
Maximale refresh snelheid 90 Hz
On-board graphics adapter model Intel Iris Xe Graphics
Resolutie 2880 x 1800 Pixels
Belangrijkste kenmerken
Besturingssysteem laptop Windows 11
Inchmaat laptop 14 inch (35 cm)
Kleur Zilver
Opslagcapaciteit harde schijf 1 TB
Opslagmedia laptop SSD
Paneeltype OLED
Processorfamilie Intel Core
Processorserie laptop i7-1355U
Resolutie 2880 x 1800 Pixels
Serienaam Acer Swift
Toetsenbordverlichting
Videokaart laptop Niet beschikbaar
Werkgeheugen 32 GB
Camera
Camera voorzijde
Design
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Compatibele geheugenkaarten MicroSD (TransFlash)
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
Ingebouwde microfoon
Intern geheugen 32 GB
Kabelslot sleuf type Kensington
Numeriek toetsenblok
Soort antenne 2x2
Toetsenbordindeling QWERTY
Touchscreen
Type product Laptop
Vormfactor Clamshell
Ergonomie
Schermdiameter in centimeters 35,6 cm
Gewicht en omvang
Breedte 312,9 mm
Diepte 217,9 mm
Gewicht 1,25 kg
Hoogte 14,9 mm
Grafisch
Aparte grafische adapter
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
Inhoud van de verpakking
Keyboard met achtergrondverlichting
Soort paneel OLED
Minimale systeemeisen
Frequentie van processor 1,7 GHz