Acer Swift Go 14 SFG14-71-54H9 -14 inch Laptop
De Acer Swift Go 14 SFG14-71-54H9 Zilver is uitgerust met een Intel Core i5-1335U. De laptop draait op het Windows 11 besturingssysteem. Het display heeft een beeldformaat van 14 inch (35 cm). Daarnaast heeft de laptop 16 GB werkgeheugen en een totale opslagcapaciteit van 512 GB. De Acer Swift Go 1...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-04-2024
Vind de beste deal voor Acer Swift Go 14 SFG14-71-54H9 -14 inch Laptop
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
De Acer Swift Go 14 SFG14-71-54H9 Zilver is uitgerust met een Intel Core i5-1335U. De laptop draait op het Windows 11 besturingssysteem. Het display heeft een beeldformaat van 14 inch (35 cm). Daarnaast heeft de laptop 16 GB werkgeheugen en een totale opslagcapaciteit van 512 GB.
De Acer Swift Go 14 SFG14-71-54H9 Zilver heeft een 14 inch beeldscherm en is daarmee populair. Dit komt omdat het de perfecte middenweg is tussen een 13 en 15 inch laptop. Met een laptop ter grootte van een A4'tje voer je heel makkelijk jouw werkzaamheden uit. Met de Intel Iris XE grafische processor zit je goed voor een potje gamen. Geniet van optimale prestaties en een snelle reactietijd. Met touchscreen is de bediening van de laptop nog makkelijker dan voorheen. Naast het gebruik van een toetsenbord en een muis kan je ook functies bedienen door simpelweg op het scherm te drukken met je vinger.
Accu/Batterij
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Algemeen
Artikelnummer 372626041
EAN 4711121545252
Beeldscherm
Aanwijsapparaat Touchpad
Beeldverhouding 16:10
HD type Wide Quad HD
Maximale refresh snelheid 90 Hz
On-board graphics adapter model Intel Iris Xe Graphics
Resolutie 2560 x 1440 Pixels
Belangrijkste kenmerken
Besturingssysteem laptop Windows 11
Inchmaat laptop 14 inch (35 cm)
Kleur Zilver
Opslagcapaciteit harde schijf 512 GB
Opslagmedia laptop SSD
Paneeltype IPS
Processorfamilie Intel Core
Processorserie laptop i5-1335U
Resolutie 2560 x 1440 Pixels
Serienaam Acer Swift
Toetsenbordverlichting
Touchscreen Touchscreen
Videokaart laptop Intel Iris Xe
Werkgeheugen 16 GB
Beveiliging
Wachtwoordbeveiliging
Camera
Camera voorzijde
Design
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Batterij-oplaadindicatie
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Bluetooth
Ethernet LAN
Ingebouwde microfoon
Intern geheugen 16 GB
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleurnaam Pure Silver
LED backlight
Meegeleverde kabels AC
Numeriek toetsenblok
Touchscreen
Type product Laptop
Vormfactor Clamshell
Energie
Aantal batterijcellen 6
USB-oplaadspanning 5,20 V
USB-oplaadstroom 3 A
Gewicht en omvang
Breedte 312,9 mm
Diepte 217,9 mm
Gewicht 1,3 kg
Hoogte 14,9 mm