Laagste prijs bekijken?
Acer Swift Air Sfa16-61m-r7wg - 16 Inch Wuxga Amd Ryzen™ Ai 5 330 Gb 1 Tb Radeon™ 820m Qwerty Copilot+ Pc
X
"Gemaakt voor een veelzijdig leven. De Acer Swift Air 16 combineert krachtige prestaties met een licht en stevig frame, zodat je elk aspect van je leven aan kunt en je kunt concentreren op dat wat jij leuk vindt. Kracht die je voelt. Gewicht dat je niet voelt. Ervaar een design dat zowel ongeloofl...
"Gemaakt voor een veelzijdig leven. De Acer Swift Air 16 combineert krachtige prestaties met een licht en stevig frame, zodat je elk aspect van je leven aan kunt en je kunt concentreren op dat wat jij leuk vindt.
Kracht die je voelt. Gewicht dat je niet voelt.
Ervaar een design dat zowel ongelooflijk licht als opvallend sterk is. De premium behuizing van de Acer Swift Air 16 is gemaakt van een magnesium-aluminiumlegering voor betrouwbare duurzaamheid die nodig is voor dagelijks gebruik. Dit slanke en minimalistische design geeft je de vrijheid en het vertrouwen om hem overal mee naartoe te nemen.
Creativiteit, vernieuwd met AI
Copilot+ pc's zijn meer dan slimme software. Het zijn intelligente partners die zich aanpassen aan je workflow, anticiperen op je gewoontes en suggesties doen. Door taken te stroomlijnen en frictie te verminderen, helpen ze je om geconcentreerd en slimmer te werken, zodat je meer kunt bereiken met minder inspanning.
Niet alleen sneller, maar ook slimmer.
De Acer Swift Air 16 met de AMD Ryzen� AI 7 350 processor werkt slimmer, zodat jij ook slimmer kunt werken. Zijn ge�ntegreerde NPU fungeert als je persoonlijke AI-engine en verwerkt complexe taken op een effici�nte manier. Zo beschik je over een responsievere laptop, een langere batterijduur en toegang tot een nieuwe wereld van AI-aangedreven functies, van intelligente videoconferenties tot creatieve tools op de laptop.
Onvergetelijke details
Ervaar de adembenemende helderheid van het AMOLED-scherm. Geniet van levensechte zwarttinten en een verbluffend spectrum aan levendige kleuren die elk beeld tot leven brengen. Dit zorgt ervoor dat alles op het scherm er fantastisch uitziet - Perfect voor creatief werk en entertainment.
Acer Intelligence Space
Acer Intelligence Space is je centrale hub voor slimme apparaatfuncties. Hij detecteert je systeemhardware en raadt compatibele AI-toepassingen aan. Zo lever je betere prestaties, wordt gamen n�g lekkerder en ontdek je moeiteloos nieuwe tools.
Laptop Clamshell Zilver
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 2 |
| Aantal USB type A | 1 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | USB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type C |
| Product breedte | 35.89 cm |
| Product gewicht | 990 g |
| Product hoogte | 1.59 cm |
| Product lengte | 23.97 cm |
| Verpakking breedte | 30.60 cm |
| Verpakking hoogte | 6.80 cm |
| Verpakking lengte | 50.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.08 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711474819192 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Acer |
| MPN (Manufacturer Part Number) | NX.DHYEH.001 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Onjuist gebruik |
| Verpakkingsinhoud | Laptop + adapter |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 50 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 50 W |
| Adaptive Sync | |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1200 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Helderheid | 16 |
| Schermgrootte | 16 Inch |
| Screen technologie | OLED |
| Touchscreen | |
| Type schermafwerking | Glanzend |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 4711474819192 |
| Kleur | Zilver |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcam |
| Materiaal | Magnesium |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Aantal Geheugensloten | 1 |
| Geheugenslot 1 | 16 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | LPDDR5 (Onboard) |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | . |
| Fabrikant Naam | Acer |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bedrade snelheid | Niet bedraad |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.4 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6)Ja, 802.11nJa, 802.11ac (WiFi 5)Ja, 802.11bJa, 802.11g |
| Harddisk -interface | M.2 |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 1000 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 4 |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.5 |
| NPU Verwerkingskracht (TOPS) | 50 |
| Processor implementatie | 330 |
| Type computer processor | AMD Ryzen AI 5 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Witte verlichting |
| Type videokaart | AMD Radeon 820M |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |