Laagste prijs bekijken?
Acer Swift 16 AI SF16-51-77YL - Laptop
X
Elegantie ontmoet functionaliteit De Swift 14 AI en de Swift 16 AI zijn het tastbare bewijs van de ontwerpfilosofie van Acer. Deze laptops zijn gemaakt met precisie en aandacht voor detail. Ze zijn niet alleen een lust voor het oog, maar bovendien ook krachtig. Dankzij hun gestroomlijnde vorm en lag...
Elegantie ontmoet functionaliteit
De Swift 14 AI en de Swift 16 AI zijn het tastbare bewijs van de ontwerpfilosofie van Acer. Deze laptops zijn gemaakt met precisie en aandacht voor detail. Ze zijn niet alleen een lust voor het oog, maar bovendien ook krachtig. Dankzij hun gestroomlijnde vorm en lage gewicht zijn ze de perfecte metgezel voor onderweg.
Levendige beelden en een meeslepende ervaring
Laat je fascineren. De Swift 14 AI en Swift 16 AI laptops hebben schermen met een hoge resolutie die verbluffende beelden en een uitzonderlijke helderheid leveren. Of je nou foto's bewerkt, video's streamt of gewoon op het web surft, elk beeld komt tot in de kleinste details tot leven.
Het is mogelijk op je Intel AI-pc
Productiever. Creatiever. Langere batterijduur. De Swift 14 AI en de Swift 16 AI zijn uitgerust met de nieuwste Intel® Core™ Ultra processoren (serie 2) die de snelheid en reactiesnelheid leveren die je nodig hebt om elke taak aan te pakken, en hebben een batterij die dagenlang meegaat. Van uitdagende creatieve projecten tot naadloos multitasken: ervaar prestaties die niet onderdoen voor jouw ambities.
Je persoonlijke productiviteitsbooster
Deze Copilot+ PC's bieden meer dan alleen gelikte software; ze zijn een verlengstuk van je workflow. Ze anticiperen op je gewoontes, spelen in op je behoeftes en komen met intelligente suggesties zodat jij je kunt concentreren op wat echt belangrijk is.
Intelligentie waarmee je het beste uit jezelf kunt halen
Acer AI draait niet alleen om automatisering, maar ook om het vergroten van jouw mogelijkheden. Ervaar de kracht van AI nu het naadloos in je dagelijkse taken integreert, je slimme inzichten biedt en persoonlijke aanbevelingen doet.
Altijd verbonden, waar je ook bent
De wereld is jouw speeltuin. Dankzij bliksemsnelle WiFi 7 en Bluetooth 5.4 ben je met de Swift 14 AI en de Swift 16 AI altijd verbonden, waar je ook bent. Maak je op voor naadloos streamen, videogesprekken zonder haperingen en moeiteloze bestandsoverdrachten zonder ook maar iets te missen.
Verruim je mogelijkheden
Verbinden, maken en samenwerken. De Swift 14 AI en de Swift 16 AI leveren naadloze connectiviteit en hebben verschillende poorten, een 1440p-webcam en verbeterde audio, zodat je bent uitgerust voor vlotte communicatie en productiviteit met al je apparaten.
Een groenere toekomst begint vandaag
Acer zet zich in voor een duurzame toekomst. De Swift 14 AI en Swift 16 AI laptops zijn gemaakt van milieuvriendelijke materialen om een minimale impact op het milieu te hebben zonder in te boeten op prestaties of stijl.
Design Type product Laptop Kleur van het product Zwart Vormfactor Clamshell Kleurnaam Ice Black Beeldscherm Beeldscherm
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4 Type C | 2 |
| Aantal USB type A | 0 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | Thunderbolt 4 Type C |
| Product breedte | 35.60 cm |
| Product gewicht | 1.460 g |
| Product hoogte | 0.99 cm |
| Product lengte | 24.94 cm |
| Verpakking breedte | 31.60 cm |
| Verpakking hoogte | 6.30 cm |
| Verpakking lengte | 50.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.57 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711474362599 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Acer |
| MPN (Manufacturer Part Number) | NX.J3ZEH.00D |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type laptop | Copilot+ laptop |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Onjuist gebruik |
| Verpakkingsinhoud | 65 W AC-adapter |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 70 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 70 W |
| Adaptive Sync | |
| Beeldscherm verversing snelheid | 120 Hz |
| Beeldschermresolutie | 2880 x 1800 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Helderheid | 47 |
| Schermgrootte | 16 Inch |
| Screen technologie | OLED |
| Touchscreen | |
| Type schermafwerking | Glanzend |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 4711474362599 |
| Kleur | Zwart |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcamVingerafdruklezer |
| Materiaal | Aluminium |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Aantal Geheugensloten | 1 |
| Geheugenslot 1 | 16 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | DDR5 (SODIMM) |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | . |
| Fabrikant Naam | Acer |
| Introductiejaar | 2024 |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 24 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | EngelsNederlands |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | Eye-tracking systemenTekst-naar-spraaksoftwareBrailleleesregelSchermlezersVergrotingssoftware |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.4 |
| WIFI | Ja, 802.11be (WiFi 7) |
| Harddisk -interface | PCIe |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.8 |
| NPU Verwerkingskracht (TOPS) | 47 |
| Processor implementatie | 256V |
| Type computer processor | Intel Core Ultra 7 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Witte verlichting |
| Type videokaart | Intel Arc 140V |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |