Acer Spin 3 (SP314-21-R92E)
Acer Spin 3 (SP314-21-R92E)
Beeldscherm: 14 inch (1920 x 1080) Processor: AMD Ryzen™ 5 3500U Werkgeheugen: 8 GB Opslag: 1 TB Grafische kaart: AMD Radeon Vega 8 Graphics Deze Spin 3 (SP314-21-R92E)-hybride-laptop van Acer biedt het beste van twee werelden. Geniet van het gebruiksgemak van de tabletmodus terwijl je efficiënt te...
Extra informatie
Product merk: Acer
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 19-08-2022
Vind de beste deal voor Acer Spin 3 (SP314-21-R92E)
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Beeldscherm: 14 inch (1920 x 1080) Processor: AMD Ryzen™ 5 3500U Werkgeheugen: 8 GB Opslag: 1 TB Grafische kaart: AMD Radeon Vega 8 Graphics
Dit krijg je erbij: Notebook, AC-adapter
Algemene eigenschappen
Aanvullende garantie-informatie 2 Jaar Pick up & Return / Drop off Collection points
Afmetingen (B/H/D) 32.50 cm x 1.69 cm x 23.00 cm / 1.5 kg
Behuizing Metaal
Breedte 32.50 cm
Diepte 23.00 cm
Fabrieksgarantie 2 jaar
Gewicht 1.5 kg
Hoogte 1.69 cm
Kleur Zilver
Manufacturer Part Number (MPN) NX.A4FEH.008
Type apparaat 2-in-1 (hybride)
Verpakkingsinhoud Notebook, AC-adapter
Camera
Camera resolutie HD
Frontcamera ja
Geïntegreerde webcam ja
Connectiviteit
Aansluitingen HDMI, hoofdtelefoon/microfoon combo, ethernetpoort, 1x USB-C,2x USB 3.2
Bluetooth ja
Bluetooth-versie 4.1
Near Field Communication nee
Wifi ja
Wifi-standaarden Wireless AC
Display
Anti-krasdisplay nee
Artikelnummer 1684140
Beeldresolutie Full HD
Beeldschermdiagonaal (cm) 35.6 cm
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 35.6 cm / 14 inch
Beeldschermdiagonaal (inch) 14 inch
Beeldschermkenmerken Glare
Beeldverhouding 16:9
Curved scherm nee
Led-backlight ja
Paneeltype TN (Twisted Nematic)
Resolutie 1920 x 1080
Schermtype TFT-LCD
Touchscreen ja
Touchscreentype Capacitive touchscreen
Energievoorziening
Batterijduur Tot 12 uur
Soort batterij Lithium-ion
Vermogen netadapter 45 W
Grafische kaart
Fabrikant grafische kaart AMD
Grafische kaart Radeon Vega 8 Graphics
Harde schijf
Interface opslag M.2 via PCIe
Opslag SSD , 1 TB , M.2 via PCIe
Opslagcapaciteit 1 TB
Solid State Drive (SSD) ja
Totale opslagruimte 1 TB
Type opslag SSD
Optisch loopwerk
Optische drive nee
Processor
Aantal processorkernen 4
Processor AMD Ryzen™ 5 3500U
Processor merk AMD
Processormodel Ryzen™ 5
Processorsnelheid 2.1 GHz
Processorsnelheid met turbo 3.7 GHz