Laagste prijs bekijken?
Acer Predator Orion 7000 655 I7K1436GLS
X
Op de Acer Predator Orion 7000 655 I7K1436GLS gaming pc speel je zware games en stream je jouw gameplay via Twitch. Door de NVIDIA GeForce 4080 Super videokaart doe je dat op hoge instellingen. Deze Predator heeft niet alleen een mooie uitstraling, maar ook een krachtige inhoud. Met de 14e generatie...
Op de Acer Predator Orion 7000 655 I7K1436GLS gaming pc speel je zware games en stream je jouw gameplay via Twitch. Door de NVIDIA GeForce 4080 Super videokaart doe je dat op hoge instellingen. Deze Predator heeft niet alleen een mooie uitstraling, maar ook een krachtige inhoud. Met de 14e generatie Intel Core i7 processor en het snelle 32 gigabyte DDR5 werkgeheugen versla je al je tegenstanders in je favoriete game of werk je gemakkelijk aan grafische projecten zonder vastlopers. Je maakt je ook geen zorgen dat de Predator Orion 7000 oververhit raakt. De ARGB FrostBlade ventilatoren en de verlichte vloeistofkoeling maken de pc niet alleen mooi om te zien, maar houden hem ook koel. Zo game je ook in het heetst van de strijd verder. Op de 1 terabyte M.2 SSD heb je genoeg ruimte voor je favoriete game. Wil je later toch extra opslag toevoegen of wil je snel wisselen van schijf? Dan doe je dit ook via de 2,5 inch SSD/HDD Hot Swap Bay. Zo breid je gemakkelijk jouw opslag uit, zonder dat de kast open moet. Bovendien vallen alle RGB verlichte onderdelen extra op door de transparante panelen.
Advies van onze gaming pc specialist:
Foto's bewerken: geschikt
Video's bewerken: geschikt
Virtual reality: geschikt
Streaming: geschikt
Game design en 3D animatie: ongeschikt, minimaal een i9/Ryzen 9 processor en een RTX/RX/Quadro videokaart
Ben je benieuwd of de GeForce RTX 4080 Super videokaart in deze desktop je favoriete game draait op hoge instellingen (60 fps)? Kijk dan in onderstaande lijst of deze desktop voldoet aan de aanbevolen systeemeisen:
League of Legends: geschikt
Fortnite: geschikt
Apex Legends: geschikt
Call of Duty: Warzone: geschikt
Hogwarts Legacy: geschikt
Starfield: geschikt
Microsoft Flight Simulator: ongeschikt, minimaal RTX 4090 of RX 6900 videokaart
Ontvang een dag na aankoop een e-mail met een persoonlijke vouchercode voor 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe antivirus.
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | Geen |
| Aantal Displayport 1.4 | 3 |
| Aantal HDMI 1.4 poorten | Geen |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | Geen |
| Aantal HDMI 2.1 poorten | 1 |
| Aantal Thunderbolt 1 (Mini DisplayPort) | 0 |
| Aantal Thunderbolt 2 (Mini DisplayPort) | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3 Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 4 Type C | 0 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 2 |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | Geen |
| Aantal USB 3.1 Type C Gen 1 poorten | Geen |
| Aantal USB 3.1 Type C Gen 2 poorten | Geen |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 3 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type B | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 2 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type A | 3 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type B | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 2 Type C | 1 |
| Aantal USB4 Gen 2 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB4 Gen 2 x 2 Type C | 0 |
| Aantal USB4 Gen 3 x 1 Type C | 0 |
| Aantal VGA poorten | Geen |
| DVI-D HDCP | Geen |
| Type aansluiting | DisplayPortHDMI |
| Type input/output | Displayport 1.4 |
| Type USB poorten | USB 2.0 poortenUSB 3.2 Gen 1×1 Type A poorten |
| Product breedte | 21.90 cm |
| Product gewicht | 22300 g |
| Product hoogte | 48.50 cm |
| Product lengte | 50.48 cm |
| Verpakking breedte | 329 mm |
| Verpakking hoogte | 587 mm |
| Verpakking lengte | 655 mm |
| Verpakkingsgewicht | 22300 g |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711121960710 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Gebruiker segment | Gaming |
| Kleur | Zwart |
| Model | Intel Core i7 | 32 GB | 1000 GB | SSD | NVIDIA GeForce RTX 4080 Super | Windows 11 Home |
| MPN (Manufacturer Part Number) | DG.E3ZEH.003 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type Game PC | OEM Desktop |
| Type pc behuizing | Gaming |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Onjuist gebruik |
| Verpakkingsinhoud | Acer Predator Orion 7000 655 I7K1436GLS - Gaming PC |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 4711121960710 |
| Aantal geheugenplaatsen | 4 |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugen opbouw | 1 x 8 GB |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Type intern geheugen | DDR5 |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Via delle Industrie 1/A, 20044 Arese (Mi) |
| Fabrikant Naam | Acer Inc. |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 12 maanden na introductiedatum |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 1 Gbps) |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.2 |
| Ethernet verbinding | 1 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Opslagcapaciteit harde schijf | 0 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 1000 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Interne CD/DVD speler | |
| Speciale Game PC | Acer Predator |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Type LED verlichting | RGB verlichting |
| Vermogen voeding | 1200 W |
| Aantal processorkernen | 20 |
| Kloksignaalfrequentie | 2.1 GHz |
| Maximale processor turbo frequentie | 5.4 |
| Moederbord chipset | Intel Z790 |
| Processor generatie | 14e generatie |
| Processor implementatie | i7-14700KF |
| Type computer processor | Intel Core i7 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Type videokaart | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER |
| Videokaart model | Stand alone videokaart |
| Videokaartgeheugen | 16 GB |