Acer Nitro V 16 Anv16-41-r8fa - Inch Amd Ryzen 7 32 Gb 1 Tb Geforce Rtx 4060
Acer Nitro V 16 ANV16-41-R8FA. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: AMD Ryzen™ 7, Processormodel: 8845HS, Frequentie van processor: 3,8 GHz. Beeldschermdiagonaal: 40,6 cm (16"), HD type: WUXGA, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: DDR5...
Extra informatie
Product merk: Acer
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-06-2025
Vind de beste deal voor Acer Nitro V 16 Anv16-41-r8fa - Inch Amd Ryzen 7 32 Gb 1 Tb Geforce Rtx 4060
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Acer Nitro V 16 ANV16-41-R8FA. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: AMD Ryzen™ 7, Processormodel: 8845HS, Frequentie van processor: 3,8 GHz. Beeldschermdiagonaal: 40,6 cm (16"), HD type: WUXGA, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1 TB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: AMD Radeon 780M. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Home. Kleur van het product: Zwart Gamen Laptop Clamshell Zwart AMD Ryzen™ 7 8845HS 3,8 GHz 40,6 cm (16") WUXGA 1920 x 1200 Pixels IPS 16:10 32 GB DDR5-SDRAM 5600 MHz 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 8 GB AMD Radeon 780M Wi-Fi 6E (802.11ax) Ethernet LAN 10,100,1000 Mbit/s Bluetooth 5.3 Lithium-Polymeer (LiPo) 57 Wh 135 W Windows 11 Home