Acer Nitro 17 AN17-41-R8FA -17 inch Laptop
De Acer Nitro 17 AN17-41-R8FA Zwart is uitgerust met een AMD Ryzen 7 7735HS. De laptop draait op het Windows 11 besturingssysteem. Het display heeft een beeldformaat van 17 inch (43 cm). Daarnaast heeft de laptop 32 GB werkgeheugen en een totale opslagcapaciteit van 1 TB. De Acer Nitro 17 AN17-41-R...
Extra informatie
Product merk: Acer
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 17-01-2024
Vind de beste deal voor Acer Nitro 17 AN17-41-R8FA -17 inch Laptop
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
De Acer Nitro 17 AN17-41-R8FA Zwart is uitgerust met een AMD Ryzen 7 7735HS. De laptop draait op het Windows 11 besturingssysteem. Het display heeft een beeldformaat van 17 inch (43 cm). Daarnaast heeft de laptop 32 GB werkgeheugen en een totale opslagcapaciteit van 1 TB.
De Acer Nitro 17 AN17-41-R8FA Zwart heeft een scherm van 17,3 inch waarop kan je alles goed en duidelijk zien. Daarnaast geeft het je de optimale werkruimte en comfort. Dit soort laptops zijn ook zeer geschikt voor het gebruik op de werkplek. Met een NVIDIA GeForce RTX videokaart beschik je over meer dan 60 frames per seconde! Daarmee lopen beelden nog vloeiender. Super geschikt dus voor de gamers onder ons!
Aansluitingen
Aantal USB type A 2
Aantal USB type C 1
Aantal usb-poorten 4
DisplayPort Geen
HDMI 1
Mini DisplayPort Geen
Afmetingen
Gewicht 3.25 kg
Product breedte 40 cm
Product gewicht 3.10 kg
Product hoogte 2.90 cm
Product lengte 29.30 cm
Artikelinformatie
CE markering Zichtbaar
EAN 4711121485688
Fabrieksgarantie termijn 2 jaar
Merk Acer
MPN (Manufacturer Part Number) NH.QL2EH.002
Refurbished
Reparatie type Pick-up en return
Type laptop Windows laptop (geen gaming)
Uitzonderingen fabrieksgarantie
Verpakkingsinhoud laptop,adapter
Audio
Luidsprekers
Sound technology
Batterij
Accu/batterij capaciteit in Wh 90 Wh
Vermogen 330 W
Beeldscherm
Beeldscherm verversing snelheid 165 Hz
Beeldschermresolutie 2560 x 1440
Beeldverhouding 16:09
Dual Screen
FreeSync
G-Sync
Schermgrootte 17.3 Inch
Screen technologie IPS
Touchscreen
Type schermafwerking Glanzend
Besturingssysteem
Operatingsysteem Windows 11 Home
EAN
EAN 4711121485688
Eigenschappen
2 in 1
Kleur Zwart
Laptop opties Ingebouwde webcam | Ingebouwde microfoon
Materiaal Kunststof
Media station Geen lezer en brander
Geheugen
Aantal Geheugensloten 2
Geheugenslot 1 16 GB
Geheugenslot 2 16 GB
Intern geheugen 32 GB
Maximum intern geheugen 64 GB
RAM geheugen uitbreidbaar
Type geheugen 1 DDR5 (SODIMM)
Type geheugen 2 DDR5 (SODIMM)
Introductie en ondersteuning
Ondersteuning met updates Niet van toepassing
Taal handleiding Universeel
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
App werkt op besturingssyteem Niet van toepassing
Betaalde diensten vereist Niet van toepassing
Bluetooth vereist
Compatibel met Informatie niet beschikbaar
Delen van gebruikersgegevens vereist
Mobiele data verbinding mogelijk
Wifi vereist
Netwerkverbindingen
Bedrade snelheid Gigabit (Tot 1000 Mbps)
Bluetooth versie Bluetooth 5.1
WIFI Ja, 802.11ax
Opslag
Harddisk -interface PCIe
Hardeschijf snelheid Solid State
Opslag media SSD
Opslagcapaciteit 1000 GB
Opslagcapaciteit SSD 1000 GB
Opslagcapaciteit uitbreidbaar
Type extern geheugenslot Micro SD
Processor
Aantal processorkernen 8
Kloksignaalfrequentie 3.2 GHz