Acer laptop ASPIRE 3 A315-22-415Y
Extra informatie
Product merk: Acer
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 05-05-2021
Vind de beste deal voor Acer laptop ASPIRE 3 A315-22-415Y
Momenteel niet leverbaar
Accu/Batterij
Aantal cellen in de batterij 2
Accu/batterij capaciteit 4810 mAh
Accu/batterij energie-opslagtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Accu/batterij gebruiksduur 5.5 uur
Audio
Ingebouwde microfoon
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 15.6 inch
Beeldverhouding 16:9
HD type Full HD
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Soort paneel LCD
Touchscreen
Camera
Camera voorzijde
Design
Kleur van het product Zwart
Energie
AC-adapter, vermogen 45 W
Geheugen
Intern geheugen 4 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Totale opslagcapaciteit 256 GB
Gewicht en omvang
Breedte 36.34 cm
Diepte 25.05 cm
Gewicht 1.94 kg
Hoogte 1.99 cm
Grafisch
Discreet grafisch adapter model Nvt
Discreet grafisch geheugen 0 GB
On-board grafisch adapter model AMD Radeon R3
Kenmerken
Producttype Notebook
Knoppen
Toetsenbord met achtergrondverlichting
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Windows 10 Home
Netwerk
4G
Bluetooth
Bluetooth-versie 4.2
Ethernetsnelheid 10, 100, 1000 Mbit/s
Wi-Fi
Wi-Fi standaard(en) Wi-Fi 5 (802.11ac)
Opslagmedia
Aantal geïnstalleerde SSD 1
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
HDD capaciteit 0 GB
Opslagmedia SSD
SSD capaciteit 256 GB
Optische drive
Soort optische drive
Poorten & interfaces
Aantal Ethernet LAN poorten 1
Aantal HDMI poorten 1
Aantal USB 2.0 poorten 2
Aantal USB 3.2 poorten Type A 1
DisplayPort
Ethernet LAN
Hoofdtelefoon/microfoon combo poort
Totaal aantal USB Type-A poorten 3
Totaal aantal USB Type-C poorten 0
Prestatie
Geschikt voor gaming
Processor
Aantal processorkernen 2
Processor cache 1 MB
Processor frequentie 1.5 GHz
Processor turbofrequentie (max) 2.2 GHz