Acer gaming laptop SWIFT X SFX14-41G-R85P (Roze)
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 03-06-2023
Vind de beste deal voor Acer gaming laptop SWIFT X SFX14-41G-R85P (Roze)
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 14 inch
Design
Kleur van het product Roze
Diepte 21.22 cm
Gewicht 1.39 kg
Hoogte 1.79 cm
Grafisch
Discreet grafisch adapter model NVIDIA® GeForce® RTX 3050
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Windows 11 Home
Ethernet LAN
Totaal aantal USB Type-A poorten 2
Aantal processorkernen 6
Processor frequentie 2.10 GHz
Processor turbofrequentie (max) 4.0 GHz