Acer gaming laptop SWIFT X SFX14-41G-R0FB (Goud)
Extra informatie
Product merk: Acer
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 03-09-2022
Vind de beste deal voor Acer gaming laptop SWIFT X SFX14-41G-R0FB (Goud)
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Accu/Batterij
Aantal cellen in de batterij 4
Accu/batterij gebruiksduur 14 uur
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 14 inch
HD type Full HD
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Soort paneel IPS
Touchscreen
Beveiliging
Vingerafdruklezer
Camera
Camera voorzijde
Design
Kleur van het product Goud
Geheugen
Intern geheugen 16 GB
Gewicht en omvang
Breedte 32.28 cm
Diepte 21.22 cm
Gewicht 1.39 kg
Hoogte 1.79 cm
Grafisch
Discreet grafisch adapter model NVIDIA® GeForce® RTX 3050
Discreet grafisch geheugen 4 GB
On-board grafisch adapter model AMD Radeon™ Graphics
Kenmerken
Producttype Notebook
Knoppen
Toetsenbord met achtergrondverlichting
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Windows 11 Home
Netwerk
4G
Bluetooth
Wi-Fi
Wi-Fi standaard(en) Wi-Fi 6 (802.11ax)
Opslagmedia
Aantal geïnstalleerde SSD 1
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
HDD capaciteit 0 GB
Opslagmedia SSD
SSD capaciteit 512 GB
Totale opslagcapaciteit 512 GB
Optische drive
Soort optische drive
Poorten & interfaces
Aantal HDMI poorten 1
DisplayPort
Ethernet LAN
Totaal aantal USB Type-A poorten 2
Totaal aantal USB Type-C poorten 1
Prestatie
Geschikt voor gaming
Processor
Aantal processorkernen 6
Processor frequentie 2.10 GHz
Processor turbofrequentie (max) 4.0 GHz