Laagste prijs bekijken?
Acer Extensa 15 Ex215-57-53rl - 15.6 Inch Full Hd Intel Core I5-13420h 16 Gb 512 Uhd Graphics Qwerty
X
" Onmisbare technologie in een makkelijk mee te nemen apparaat voor kleine bedrijven en ondernemers. Krachtig en productief Met de nieuwste processoren en grafische kaarten zijn de stijlvolle en draagbare Extensa laptops behoorlijk krachtig. Verbluffende beeldkwaliteit Geniet van de rijke details en...
"
Onmisbare technologie in een makkelijk mee te nemen apparaat voor kleine bedrijven en ondernemers.
Krachtig en productief
Met de nieuwste processoren en grafische kaarten zijn de stijlvolle en draagbare Extensa laptops behoorlijk krachtig.
Verbluffende beeldkwaliteit
Geniet van de rijke details en kleuren op een groot scherm met smalle randen en een hogere screen-to-body ratio.
Betere videoconferenties
De geoptimaliseerde digitale webcams, microfoons en ingebouwde stereoluidsprekers zorgen voor een betere ervaring bij videoconferenties.
Ontworpen voor zakelijke gebruikers
Deze eenvoudige maar krachtige apparaten zijn perfect voor elke vergadering, zowel op kantoor als buiten de deur.
Laptop Clamshell Zilver
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C | 2 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | USB 3.2 Gen 1 x 1 Type CUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type C |
| Product breedte | 36.29 cm |
| Product gewicht | 1800 g |
| Product hoogte | 1.79 cm |
| Product lengte | 23.75 cm |
| Verpakking breedte | 32.70 cm |
| Verpakking hoogte | 6.90 cm |
| Verpakking lengte | 50.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.79 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711474492845 |
| Merk | Acer |
| MPN (Manufacturer Part Number) | NX.EJ8EH.004 |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Verpakkingsinhoud | Laptop, stroomadapter |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 53 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 65 W |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Helderheid | 13600 |
| Schermgrootte | 15.6 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Operatingsysteem | Windows 11 Pro |
| EAN | 4711474492845 |
| Kleur | Zilver |
| Laptop opties | Kensington-slotIngebouwde microfoonIngebouwde webcam |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Intern geheugen | 16 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Via delle Industrie 1/A, 20044 Arese (Mi) |
| Fabrikant Naam | Acer Inc. |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| Bluetooth versie | Geen Bluetooth |
| WIFI | Ja, 802.11bJa, 802.11gJa, 802.11nJa, 802.11ac (WiFi 5)Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Harddisk -interface | PCIe |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Maximum vermogen voor opladen | 65 W |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.6 |
| Processor implementatie | i5-13600H |
| Type computer processor | Intel Core i5 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Geen verlichting |
| Type videokaart | Intel UHD Graphics |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |
Acer Extensa 15 Ex215-57-53rl - 15.6 Inch Full Hd Intel Core I5-13420h 16 Gb 512 Uhd Graphics Qwerty
X