Laagste prijs bekijken?
Acer Extensa 14 EXO14-71-54Z2 -14 inch Laptop
X
Acer Extensa 14 EXO14-71-54Z2. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel Core Ultra 5, Processormodel: 125H, Frequentie van processor: 3,3 GHz. Beeldschermdiagonaal: 35,6 cm (14"), HD type: WUXGA, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype:...
Acer Extensa 14 EXO14-71-54Z2. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel Core Ultra 5, Processormodel: 125H, Frequentie van processor: 3,3 GHz. Beeldschermdiagonaal: 35,6 cm (14"), HD type: WUXGA, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Arc Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Kleur van het product: Zwart
Laptop Clamshell Zwart
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 2.0 Type B | 0 |
| Aantal USB 2.0 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type B | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type B | 0 |
| Aantal USB type A | 0 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-versies | USB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type CUSB 2.0 Type A |
| Product gewicht | 1.45 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711474572714 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Merk | Acer |
| MPN (Manufacturer Part Number) | NX.EJMEH.001 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade & Softwarefouten |
| Verpakkingsinhoud | Acer Extensa 14 EXO14-71-54Z2 - QWERTY |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 55 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 65 W |
| Adaptive Sync | |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1200 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Schermgrootte | 14 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Operatingsysteem | Windows 11 Pro |
| EAN | 4711474572714 |
| Kleur | Black |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcam |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Europalaan 89 5232 BC ‘s-Hertogenbosch |
| Fabrikant Naam | Acer |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 1 Gbps) |
| Bluetooth versie | Geen Bluetooth |
| WIFI | Ja, 802.11ac (WiFi 5) |
| Harddisk -interface | PCIe |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | Micro SD |
| Maximum vermogen voor opladen | 65 W |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 14 |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.5 |
| Processor implementatie | 125H |
| Type computer processor | Intel Core Ultra 5 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Witte verlichting |
| Type videokaart | Intel Arc |
| Videokaart model | Stand alone videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |