Acer Chromebook 314 CB314-1H-C11A
Extra informatie
Product merk: Acer
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 27-04-2023
Vind de beste deal voor Acer Chromebook 314 CB314-1H-C11A
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Accu
Aantal batterij cellen 3
Accu/batterij technologie Lithium-ion
Maximale accu/batterijduur 12,5 uren
Audio
Aantal speakers 2
Geluidsweergave Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Ingebouwde microfoon
Merk van ingebouwde computer luidsprekers Standaard luidsprekers
Bedrade verbindingen
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal usb 3.1 Female usb-C poort 2
Aantal usb-aansluitingen 4
DisplayPort-aansluiting
HDMI-aansluiting
Hoofdtelefoon aansluiting
Protocol Female usb-C poort DisplayPort Alternatieve Modus, USB, USB elektriciteit
Thunderbolt-aansluiting
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Usb versie Female usb-C poort 3.1
Usb-aansluiting
Versie female standaard usb-A poort 3.1
VGA-aansluiting
Beeldscherm
Adaptive Sync
Beeldscherm kwaliteit Middenklasse
Paneeltype IPS paneel
Reflectie scherm Anti reflecterend
Schermdiagonaal 14 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Verversingssnelheid 60 Hz
Besturingssysteem
Besturingssysteem Google Chrome OS
Taal besturingssysteem Meerdere talen in te stellen
Beveiliging
Kensington slot
TPM (Trusted platform module)
Veiligheidsklasse Middenklasse
Vingerafdruk-identiteitssensor
Windows Hello
Draadloze verbindingen
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.0
Geheugenkaartlezer
Mobiele dataconnectie Geen
Wifi standaarden [Wireless AC 2x2]
Extra fabrieksgarantie
Fabrieksgarantie
Fysieke eigenschappen
Bouwkwaliteit Middenklasse
Breedte 32,54 cm
Diepte 23,2 cm
Gewicht 1,5 kg
Hoogte 1,97 cm
Kleur Zilver
Materiaal Kunststof
Militair getest
Model laptop Chromebook
Gebruik
Snelheidsklasse Basisklasse
Opslag
Opslagcapaciteit van SSD 64 GB
Totale opslagcapaciteit 64 GB
Type harde schijf eMMC
Type opslag Flash
Optische drive
Optische drive beschikbaar
Processor
Cachegeheugen 2 MB
Kloksnelheid 1,1 GHz
Processor Intel Celeron
Processor codenaam Gemini Lake
Processor kernen Dual core (2)
Processor-nummer N4000
Turbo snelheid 2,5 GHz