Laagste prijs bekijken?
Acer Aspire Go Spin 14 Agsp14-31pt-37kw - Inch Core™ 3 N355 16 Gb 512 Geen Grafische Kaart
X
Aspire Go Spin 14 AGSP14-31PT-37KW – Ultieme flexibiliteit en gemak De Acer Aspire Go Spin 14 AGSP14-31PT-37KW is ideaal voor standaard thuisgebruikers en studenten die veelzijdigheid eisen. Dankzij het 14-inch Full HD touchscreen en 360-graden scharnier schakel je moeiteloos tussen laptop-, tablet-...
Aspire Go Spin 14 AGSP14-31PT-37KW – Ultieme flexibiliteit en gemak
De Acer Aspire Go Spin 14 AGSP14-31PT-37KW is ideaal voor standaard thuisgebruikers en studenten die veelzijdigheid eisen. Dankzij het 14-inch Full HD touchscreen en 360-graden scharnier schakel je moeiteloos tussen laptop-, tablet- en presentatiemodus – perfect voor werk, studie en entertainment.
Met de krachtige Intel Core 3 N355 processor, maar nu nóg sterker dankzij 16 GB RAM, ben je verzekerd van vloeiende multitasking. De royale 512 GB SSD biedt razendsnelle laadtijden en genoeg ruimte voor al je documenten, foto's en video's. Deze laptop combineert draagbaarheid met robuuste prestaties in een stijlvol, compact ontwerp.
De Aspire Go Spin 14 AGSP14-31PT-37KW is ideaal voor wie onderweg flexibel wil blijven zonder in te leveren op snelheid of opslag. Is deze Acer Aspire Go Spin 14 iets voor jou?
Waarom kiezen voor Levix.nl?
Bij Levix.nl profiteer je van scherpe prijzen, snelle levering en uitstekende klantenservice. Wij zorgen ervoor dat je nieuwe laptop betrouwbaar en zonder gedoe bij je wordt bezorgd.
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 2.0 Type B | 0 |
| Aantal USB 2.0 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type B | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type B | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C | 2 |
| Aantal USB type A | 0 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | USB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type C |
| Product breedte | 31.98 cm |
| Product gewicht | 1540 g |
| Product hoogte | 2.23 cm |
| Product lengte | 22.79 cm |
| Verpakking breedte | 28.80 cm |
| Verpakking hoogte | 6.40 cm |
| Verpakking lengte | 45.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.51 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711474473684 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Merk | Acer |
| MPN (Manufacturer Part Number) | NX.J3UEH.006 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade & Softwarefouten |
| Verpakkingsinhoud | Acer Aspire Go Spin 14 AGSP14-31PT-37KW - QWERTY |
| Sound technology | Acer PurifiedVoice |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 53 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 65 W |
| Adaptive Sync | |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1200 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Schermgrootte | 14 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen | |
| Type schermafwerking | Glanzend |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 4711474473684 |
| Kleur | Silver |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcamTouchscreen360 graden draaibaar |
| Materiaal | Kunststof |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Europalaan 89 5232 BC ‘s-Hertogenbosch |
| Fabrikant Naam | Acer |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | BrailleleesregelSchermlezersTekst-naar-spraaksoftwareVergrotingssoftwareEye-tracking systemen |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bedrade snelheid | Niet bedraad |
| Bluetooth versie | Geen Bluetooth |
| WIFI | Ja, 802.11ac (WiFi 5) |
| Harddisk -interface | PCIe |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Maximale processor turbo frequentie | 3.9 |
| Processor implementatie | N355 |
| Type computer processor | Intel Core 3 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Geen verlichting |
| Type videokaart | Intel Graphics |
| Videokaart model | Stand alone videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |
Acer Aspire Go Spin 14 Agsp14-31pt-37kw - Inch Core™ 3 N355 16 Gb 512 Geen Grafische Kaart
X