Laagste prijs bekijken?
Acer Aspire Go 14 Ag14-72p-77c7 - Inch Core™ 7 150u 32 Gb 1 Tb Onboard Graphics
X
De laptop Aspire Go 14 AG14-72P-77C7 van Acer in Pure Silver is een compacte 14-inch (35,6 cm) laptop, ideaal voor multimedia, productief werk en multitasking. Het WUXGA IPS-scherm met 16:10-verhouding biedt heldere beelden en brede kijkhoeken, terwijl het matte display reflecties vermindert. Dankzi...
De laptop Aspire Go 14 AG14-72P-77C7 van Acer in Pure Silver is een compacte 14-inch (35,6 cm) laptop, ideaal voor multimedia, productief werk en multitasking. Het WUXGA IPS-scherm met 16:10-verhouding biedt heldere beelden en brede kijkhoeken, terwijl het matte display reflecties vermindert. Dankzij de krachtige Intel Core 7 150U-processor met 10 cores en 32 GB DDR4-geheugen werkt de laptop soepel, zelfs bij zware taken of meerdere programma’s tegelijk. De 1 TB PCIe NVMe SSD zorgt voor snelle opstarttijden en veel opslagruimte. Intel Core Onboard Graphics, een Full HD 1080p-webcam, Wi-Fi 6 AX en Bluetooth 5.2 maken hem veelzijdig voor werk en studie. Met een gewicht van slechts 1,4 kilo en een 65 Wh-batterij voor tot 8 uur gebruik is deze laptop licht en draagbaar. Inclusief AC-adapter en handleiding.
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C | 2 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 2 |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | USB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type CUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type C |
| Product breedte | 31.36 cm |
| Product gewicht | 1.4 kg |
| Product hoogte | 1.79 cm |
| Product lengte | 22.43 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711474689917 |
| Merk | Acer |
| MPN (Manufacturer Part Number) | NX.JSBEH.001 |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Verpakkingsinhoud | Laptop,adapter |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 53 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 65 W |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1200 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Helderheid | 300 |
| Schermgrootte | 14 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen | |
| Type schermafwerking | Mat |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 4711474689917 |
| Kleur | Zilver |
| Laptop opties | Ingebouwde webcam |
| Materiaal | Aluminium |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Acer Computer BV Europalaan 89, 5232 BC 's-Hertogenbosch |
| Fabrikant Naam | Acer Computer BV |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 1 Gbps) |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.2 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Harddisk -interface | M.2 |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 1000 GB |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Maximale processor turbo frequentie | 5.4 |
| Processor implementatie | 150U |
| Type computer processor | Intel Core 7 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Geen verlichting |
| Type videokaart | Intel Graphics |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |
Acer Aspire Go 14 Ag14-72p-77c7 - Inch Core™ 7 150u 32 Gb 1 Tb Onboard Graphics
X