Laagste prijs bekijken?
Acer Aspire Go 14 Ag14-71p-51nf - 15.6 Inch Core™ I5 I5-13420h 16 Gb 512 Uhd Graphics
X
De Aspire Go is een laptop die staat voor eenvoud zonder compromissen. Het doordachte en gebruiksvriendelijke ontwerp is voorzien van alle benodigde functionaliteit om je verbonden en productief te houden.Uitzonderlijke prestaties en productiviteitEen processor tot de Intel® Core™ serie, 16GB aan ge...
De Aspire Go is een laptop die staat voor eenvoud zonder compromissen. Het doordachte en gebruiksvriendelijke ontwerp is voorzien van alle benodigde functionaliteit om je verbonden en productief te houden.
Uitzonderlijke prestaties en productiviteit
Een processor tot de Intel® Core™ serie, 16GB aan geheugen en een SSD van 512GB zorgen voor vloeiende prestaties en optimale responsiviteit. En de uitzonderlijke batterijduur en ondersteuning van je dagelijkse AI-assistent Copilot garanderen maximale productiviteit.
Fantastische visuals
De Aspire Go is verkrijgbaar met diverse schermformaten en voorziet daarmee in alle vereisten. Het beeld is scherp en levendig dankzij een resolutie tot WUXGA en een beeldverhouding van 16:10. En dankzij de Acer BlueLightShield™ technologie krijg je zelfs bij langdurig gebruik geen last van je ogen.
Gemaakt voor gebruiksgemak
Verkrijgbaar in allerlei kleuren. Verbind je apparaten naadloos en laad ze probleemloos op met de twee volledig functionele USB Type-C-poorten. WiFi 6 en HDMI 2.1-connectiviteit maken je digitale ervaringen sneller, soepeler en leuker.
Effectieve optimalisatie
AcerSense™ biedt intuïtieve batterij-, opslag- en app-optimalisatie met één druk op de knop. Acer TNR en Acer PurifiedVoice™ verbeteren de kwaliteit van video-oproepen met een ongekende helderheid.
Vriendelijker voor de planeet
Dankzij de verpakking van 100% recyclebare materialen en componenten van 30% post-consumer recycled plastic heeft de Aspire Go zowel een Energy Star-certificering als een EPEAT-registratie. Zo kun jij een meer verantwoorde keuze maken.
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 2.0 Type B | 0 |
| Aantal USB 2.0 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type B | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type B | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C | 2 |
| Aantal USB type A | 0 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C |
| Product breedte | 28.80 cm |
| Product gewicht | 1500 g |
| Product hoogte | 6.80 cm |
| Product lengte | 46.40 cm |
| Verpakking breedte | 28.80 cm |
| Verpakking hoogte | 6.80 cm |
| Verpakking lengte | 46.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.47 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711474288295 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Acer |
| MPN (Manufacturer Part Number) | NX.J4PEH.001 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Onjuist gebruik |
| Verpakkingsinhoud | Acer Aspire Go 14 AG14-71P-51NF - QWERTY |
| Sound technology | Stereo |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 53 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 53 W |
| Adaptive Sync | |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1200 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Schermgrootte | 14 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen | |
| Type schermafwerking | Glanzend |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 4711474288295 |
| Kleur | Silver |
| Laptop opties | Ingebouwde webcamKensington-slotIngebouwde microfoon |
| Materiaal | Plastic |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Aantal Geheugensloten | 1 |
| Geheugenslot 1 | 16 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | DDR5 (Onboard) |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Europalaan 89 5232 BC ‘s-Hertogenbosch |
| Fabrikant Naam | Acer |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | BrailleleesregelEye-tracking systemenSchermlezersTekst-naar-spraaksoftwareVergrotingssoftware |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bedrade snelheid | Niet bedraad |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| WIFI | Ja, 802.11ac (WiFi 5) |
| Harddisk -interface | PCIe |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.6 |
| NPU Verwerkingskracht (TOPS) | 0 |
| Processor implementatie | 13420H |
| Type computer processor | Intel Core i5 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Geen verlichting |
| Type videokaart | Intel Iris Xe Graphics |
| Videokaart model | Stand alone videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |
Acer Aspire Go 14 Ag14-71p-51nf - 15.6 Inch Core™ I5 I5-13420h 16 Gb 512 Uhd Graphics
X