Acer Aspire 5 Spin 14 A5SP14-51MTN-54YX -14 inch Laptop
De Acer Aspire 5 Spin 14 A5SP14-51MTN-54YX Grijs heeft een 14 inch beeldscherm en is daarmee populair. Dit komt omdat het de perfecte middenweg is tussen een 13 en 15 inch laptop. Met een laptop ter grootte van een A4'tje voer je heel makkelijk jouw werkzaamheden uit. Met touchscreen is de bediening...
Extra informatie
Product merk: Acer
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-06-2024
Vind de beste deal voor Acer Aspire 5 Spin 14 A5SP14-51MTN-54YX -14 inch Laptop
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
De Acer Aspire 5 Spin 14 A5SP14-51MTN-54YX Grijs heeft een 14 inch beeldscherm en is daarmee populair. Dit komt omdat het de perfecte middenweg is tussen een 13 en 15 inch laptop. Met een laptop ter grootte van een A4'tje voer je heel makkelijk jouw werkzaamheden uit. Met touchscreen is de bediening van de laptop nog makkelijker dan voorheen. Naast het gebruik van een toetsenbord en een muis kan je ook functies bedienen door simpelweg op het scherm te drukken met je vinger.
Accu/Batterij
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Algemeen
Artikelnummer 372631841
EAN 4711121793257
Beeldscherm
Aanwijsapparaat Touchpad
Beeldverhouding 16:10
HD type WUXGA
On-board graphics adapter model Intel Iris Xe Graphics
Resolutie 1920 x 1200 Pixels
Belangrijkste kenmerken
Besturingssysteem laptop Windows 11
Inchmaat laptop 14 inch (35 cm)
Kleur Grijs
Opslagcapaciteit harde schijf 1 TB
Opslagmedia laptop SSD
Paneeltype IPS
Processorfamilie Intel Core
Processorserie laptop i5-1335U
Resolutie 1920 x 1200 Pixels
Serienaam Acer Aspire 5
Toetsenbordverlichting
Touchscreen Touchscreen
Videokaart laptop Intel Iris Xe Graphics
Werkgeheugen 16 GB
Camera
Camera voorzijde
Design
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Bluetooth
Ingebouwde microfoon
Intern geheugen 16 GB
Kabelslot sleuf type Kensington
Numeriek toetsenblok
Soort antenne 2x2
Toetsenbordindeling QWERTY
Touchscreen
Type product Hybride (2-in-1)
Vormfactor Convertible (Map)
Energie
Aantal batterijcellen 3
Ergonomie
Schermdiameter in centimeters 35,6 cm
Gewicht en omvang
Breedte 318,2 mm
Diepte 225,6 mm
Gewicht 1,6 kg
Hoogte 18 mm
Grafisch
Aparte grafische adapter
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
Inhoud van de verpakking
AC-adapter, vermogen 65 W
Keyboard met achtergrondverlichting
Soort paneel IPS
Minimale systeemeisen
Frequentie van processor 1,3 GHz