Acer Aspire 5 (A515-45-R6RZ)
Acer Aspire 5 (A515-45-R6RZ)
Beeldscherm: 15,6 inch (1920 x 1080) Processor: AMD Ryzen 5-5500U Werkgeheugen: 16 GB Opslag: 512 GB SSD Grafische kaart: AMD Radeon RX Vega 7 Deze Acer-laptop levert betrouwbare en krachtige prestaties voor diverse entertainmentdoeleinden en thuisgebruik. Zo zorgt de combinatie van de krachtige pr...
Extra informatie
Product merk: Acer
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 07-10-2022
Vind de beste deal voor Acer Aspire 5 (A515-45-R6RZ)
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Beeldscherm: 15,6 inch (1920 x 1080) Processor: AMD Ryzen 5-5500U Werkgeheugen: 16 GB Opslag: 512 GB SSD Grafische kaart: AMD Radeon RX Vega 7
Dit krijg je erbij: AC-adapter
Algemene eigenschappen
Aanvullende garantie-informatie 2 Jaar Pick up & Return / Drop off Collection points
Afmetingen (B/H/D) 36.34 cm x 1.79 cm x 25.05 cm / 1.76 kg
Behuizing Metaal
Breedte 36.34 cm
Diepte 25.05 cm
Fabrieksgarantie 2 jaar
Gewicht 1.76 kg
Hoogte 1.79 cm
Kleur Zwart
Manufacturer Part Number (MPN) NX.A85EH.002
Type apparaat Laptop
Verpakkingsinhoud AC-adapter
Camera
Camera resolutie HD
Frontcamera ja
Frontcamera resolutie 1280x720
Geïntegreerde webcam ja
Connectiviteit
Aansluitingen DC-in jack for power adapter, HDMI, 3.5mm headset/speaker jack, Ethernet port, 1 x USB Type-C + 2 x USB 3.2 + 1 x USB 2.0
Bluetooth ja
Bluetooth-versie 5
Wifi ja
Wifi-standaarden Wireless AX
Display
Anti-krasdisplay nee
Artikelnummer 1686398
Beeldresolutie Full HD
Beeldschermdiagonaal (cm) 39.6 cm
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 39.6 cm / 15.6 inch
Beeldschermdiagonaal (inch) 15.6 inch
Beeldschermkenmerken Mat
Beeldverhouding 16:9
Curved scherm nee
Led-backlight ja
Paneeltype IPS (In-Plane Switching)
Resolutie 1920 x 1080
Schermtype TFT-LCD
Touchscreen nee
Energievoorziening
Batterijduur Tot 10 uur
Soort batterij Lithium-ion
Vermogen netadapter 45 W
Grafische kaart
Fabrikant grafische kaart AMD
Grafische kaart Radeon RX Vega 7
Harde schijf
Interface opslag M.2 via PCIe
Opslag SSD , 512 GB , M.2 via PCIe
Opslagcapaciteit 512 GB
Solid State Drive (SSD) ja
Totale opslagruimte 512 GB SSD
Type opslag SSD
Optisch loopwerk
Optische drive nee
Processor
Aantal processorkernen 6
Processor AMD Ryzen 5-5500U
Processor merk AMD
Processormodel Ryzen™ 5
Processorsnelheid 2.1 GHz
Processorsnelheid met turbo 4.0 GHz