Laagste prijs bekijken?
Acer Aspire 16 A16-71m-7483 - Inch Core™ Ultra 7 155h Gb 1 Tb Arc™ Onboard Graphics
X
Profiteer van veelzijdigheid met het scala aan functies van Aspire laptops. De laptop beschikt over maximaal een Intel® Core™ Ultra 7 processor en kan uiteenlopende taken zo moeiteloos aan.Klaar voor elke taakMet maximaal een Intel® Core™ Ultra 7 processor met Intel® AI Boost heb je de snelheid en o...
Profiteer van veelzijdigheid met het scala aan functies van Aspire laptops. De laptop beschikt over maximaal een Intel® Core™ Ultra 7 processor en kan uiteenlopende taken zo moeiteloos aan.
Klaar voor elke taak
Met maximaal een Intel® Core™ Ultra 7 processor met Intel® AI Boost heb je de snelheid en opslag om bijna alle taken uit te voeren. Daarnaast verhoog je moeiteloos je productiviteit met Microsoft Copilot, je trouwe AI-compagnon.
Verwen je ogen
Kies tussen een 14" of 16" OLED-display, ultrahelder en prachtig, resolutie tot 2K. De smalle randen en een beeldverhouding van 16:10 zorgen voor een groot schermoppervlak, terwijl de DisplayHDR™ True Black 500 zorgt een rijk contrast, diepe zwarttinten en een levendige helderheid biedt voor een meeslepende gameervaring.
Moeiteloze connectiviteit
Blijf probleemloos verbonden dankzij verschillende I/O-opties, zoals dual Thunderbolt 4 Type-C-poorten, HDMI 2.1, Wi-Fi 6E en Bluetooth 5.3 met LE Audio-ondersteuning. Door het slanke, lichtgewicht aluminiumdesign kun je hem gemakkelijk overal mee naartoe nemen.
Doe meer met AI-oplossingen van Acer
AcerSense™ geeft je meer controle over je apparaat. Met één tik beheer je moeiteloos je systeem. Verbeter videogesprekken met Acer PurifiedVoice™ en PurifiedView™ 2.0. Maak en bewerk AI-stickers waar je maar wilt met Acer LiveArt™ 2.0.
Vriendelijker voor de planeet
Dankzij de verpakking van 100% recyclebare materialen en componenten van post-consumer recycled plastic heeft de Aspire Intel zowel een Energy Star-certificering als een EPEAT Gold-registratie. Zo kun jij een meer verantwoorde keuze maken.
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4 Type C | 2 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 2.0 Type B | 0 |
| Aantal USB 2.0 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type B | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type B | 0 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | Thunderbolt 4 Type CUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type A |
| Product breedte | 36.08 cm |
| Product gewicht | 1650 g |
| Product hoogte | 2.09 cm |
| Product lengte | 24.85 cm |
| Verpakking breedte | 31 cm |
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Verpakking lengte | 50.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.65 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711474460950 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | NX.J5LEH.002 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Onjuist gebruik |
| Verpakkingsinhoud | Notebook, adapter |
| Sound technology | Two built-in stereo speakers |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 65 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 65 W |
| Adaptive Sync | |
| Beeldscherm verversing snelheid | 120 Hz |
| Beeldschermresolutie | 2048 x 1280 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Schermgrootte | 16 Inch |
| Screen technologie | OLED |
| Touchscreen | |
| Type schermafwerking | Mat |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 4711474460950 |
| Kleur | Grey |
| Laptop opties | Ingebouwde webcamKensington-slotVingerafdruklezerIngebouwde microfoon |
| Materiaal | Aluminium |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Aantal Geheugensloten | 1 |
| Geheugenslot 1 | 16 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | DDR5 (SODIMM) |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Europalaan 89 5232 BC ‘s-Hertogenbosch |
| Fabrikant Naam | Acer |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | Tekst-naar-spraaksoftwareBrailleleesregelEye-tracking systemenSchermlezersVergrotingssoftware |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bedrade snelheid | Niet bedraad |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.2 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Harddisk -interface | PCIe |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 1000 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.8 |
| NPU Verwerkingskracht (TOPS) | 0 |
| Processor implementatie | 155H |
| Type computer processor | Intel Core Ultra 7 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Witte verlichting |
| Type videokaart | Intel Arc |
| Videokaart model | Stand alone videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |
Acer Aspire 16 A16-71m-7483 - Inch Core™ Ultra 7 155h Gb 1 Tb Arc™ Onboard Graphics
X