Acer Aspire 16 (A16-51GM-71SM)
Acer Aspire 16 (A16-51GM-71SM)
Acer Aspire 16 A16-51GM-71SM. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel Core 7, Processormodel: 150U, Frequentie van processor: 1,3 GHz. Beeldschermdiagonaal: 40,6 cm (16"), HD type: WUXGA, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR5-SD...
Extra informatie
Product merk: Acer
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 27-01-2025
Vind de beste deal voor Acer Aspire 16 (A16-51GM-71SM)
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Acer Aspire 16 A16-51GM-71SM. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel Core 7, Processormodel: 150U, Frequentie van processor: 1,3 GHz. Beeldschermdiagonaal: 40,6 cm (16"), HD type: WUXGA, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Home. Kleur van het product: Grijs
Laptop Clamshell Grijs
Intel Core 7 150U 1,3 GHz Aantal processorkernen: 10
40,6 cm (16") WUXGA 1920 x 1200 Pixels IPS 16:10
16 GB DDR5-SDRAM
512 GB SSD
NVIDIA GeForce RTX 2050 4 GB Intel Graphics
Wi-Fi 6E (802.11ax) Ethernet LAN 10,100,1000 Mbit/s Bluetooth
Lithium-Ion (Li-Ion) 50 Wh 90 W