Acer Aspire 14 AI (A14-52M-59XZ) -14 inch Laptop
De Acer Aspire 14 AI (A14-52M-59XZ) is uitgerust met een Intel Core Ultra 5 226V. De laptop draait op het Windows 11 besturingssysteem. Het display heeft een beeldformaat van 14 inch (35 cm). Daarnaast heeft de laptop 16 GB werkgeheugen en een totale opslagcapaciteit van 512. De Acer Aspire 14 AI (...
Extra informatie
Product merk: Acer
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Acer Aspire 14 AI (A14-52M-59XZ) -14 inch Laptop
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
Gratis bezorging vanaf 50 euro
De Acer Aspire 14 AI (A14-52M-59XZ) is uitgerust met een Intel Core Ultra 5 226V. De laptop draait op het Windows 11 besturingssysteem. Het display heeft een beeldformaat van 14 inch (35 cm). Daarnaast heeft de laptop 16 GB werkgeheugen en een totale opslagcapaciteit van 512.
De Acer Aspire 14 AI (A14-52M-59XZ) heeft een 14 inch beeldscherm en is daarmee populair. Dit komt omdat het de perfecte middenweg is tussen een 13 en 15 inch laptop. Met een laptop ter grootte van een A4'tje voer je heel makkelijk jouw werkzaamheden uit. Elke pixel op jouw beeldscherm toont de precieze kleur. Zo geniet je van levensechte kleuren met een OLED beeldscherm! En omdat het scherm over een geweldige zwartwaarde beschikt, komen de kleuren nog beter naar voren.
Accu/Batterij
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Algemeen
Artikelnummer 372652436
EAN 4711474441508
Algemene eigenschappen
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Bedrijfstemperatuur (T-T) 5 - 35 °C
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Bluetooth
Ingebouwde microfoon
Intern geheugen 16 GB
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleurnaam Steel Grey
Luchtvochtigheid bij opslag 20 - 60 procent
Numeriek toetsenblok
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 20 - 80 procent
Soort antenne 2x2
Temperatuur bij opslag -20 - 60 °C
Toetsenbordindeling QWERTY
Touchscreen
Type product Laptop
Vormfactor Clamshell
Beeldscherm
Aanwijsapparaat Touchpad
Beeldverhouding 16:10
HD type WUXGA
HDR-ondersteuning
High Dynamic Range (HDR)-technologie DisplayHDR True Black 500
Kleurbereik 100 procent
On-board graphics adapter model Intel Arc Graphics 130V
Resolutie 1920 x 1200 Pixels
RGB-kleurruimte DCI-P3
Belangrijkste kenmerken
Besturingssysteem laptop Windows 11
Copilot+
Inchmaat laptop 14 inch (35 cm)
Kleur Grijs
Opslagcapaciteit harde schijf 512 GB
Opslagmedia laptop SSD
Paneeltype OLED
Processorfamilie Intel Core Ultra
Processorserie laptop 5 226V
Resolutie 1920 x 1200 Pixels
Serienaam Acer Aspire 14 AI
Toetsenbordverlichting
Videokaart laptop Intel Arc Graphics
Werkgeheugen 16 GB
Camera
Camera voorzijde
Energie
USB-oplaadspanning 5 V
USB-oplaadstroom 3 A
Ergonomie
Schermdiameter in centimeters 35,6 cm
Gewicht en omvang
Breedte 31,9 cm
Diepte 22,5 cm
Gewicht 1,4 kg
Hoogte (achterzijde) 1,69 cm
Hoogte (voorzijde) 1,18 cm
Grafisch
Aparte grafische adapter
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
Inhoud van de verpakking
AC-adapter, vermogen 100 W
Inclusief AC-adapter
Keyboard met achtergrondverlichting
Soort paneel OLED
Minimale systeemeisen
Frequentie van processor 2,1 GHz