Laagste prijs bekijken?
Acer Acer Nitro V 16 AI ANV16-42-R6HW - Gaming laptop
X
Aangedreven door een AMD Ryzen™ 7 260 processor en NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 laptop-GPU, is de Acer Nitro V 16 AI ontworpen voor intensief gamen. Dankzij het AI-gedreven aanpassingsvermogen wordt er ongekende kracht en precisie geleverd voor een soepele, razendsnelle game-ervaring. Geavanceerde AI v...
Aangedreven door een AMD Ryzen™ 7 260 processor en NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 laptop-GPU, is de Acer Nitro V 16 AI ontworpen voor intensief gamen. Dankzij het AI-gedreven aanpassingsvermogen wordt er ongekende kracht en precisie geleverd voor een soepele, razendsnelle game-ervaring.
Geavanceerde AI voor iedereen
Dankzij de AMD Ryzen™ 7 260 processor (38 TOPS) biedt deze laptop meer dan genoeg voor gamers – met een grote hoeveelheid cores en hoge kloksnelheden voor adembenemende framerates, een groot chipgeheugen voor ultralage latentie en efficiënte voeding en AI-verwerkingskracht waarmee je het maximale uit games haalt.
Baanbrekende AI-pc-ervaring
Duik in een wereld van generatieve AI-tools en digitale assistenten op een Copilot+ pc met AMD Ryzen™ 200 serie processor. Dankzij een geavanceerde AI-architectuur en superieure prestaties voor geavanceerde games en optimale productiviteit, bieden deze hoogwaardige processoren het ultieme in responsieve en intelligente laptops
Indrukwekkende visuele ervaring
Het prachtige beeld maakt elke scène meeslepend met levensechte helderheid en diepte. Dit scherm voor gamers en creators laat je werelden ontdekken en geeft je creativiteit alle ruimte, zodat je volledig kunt opgaan in wat je doet.
Geavanceerde AI-functionaliteit met NitroSense en Experience Zone
Pas je ervaring aan jouw vereisten aan met AI-tools. NitroSense™ en Experience Zone bieden realtime optimalisatie van je systeem, zodat je je eigen digitale omgeving kunt vormgeven.
AI-aangedreven audio- en efficiency-tools
Met AI-aangedreven functies zoals Acer PurifiedVoice geniet je van heldere communicatie bij het gamen en streaming. Copilot zorgt voor betere prestaties en energie-efficiëntie, wat de Nitro V 16 AI ideaal maakt voor gamen en productiviteit.
Snelle connectiviteit met Wi-Fi 6E en USB 4
Blijf optimaal verbonden met Wi-Fi 6E, USB 4, HDMI 2.1 en een FHD IR-camera voor snelle gegevensoverdracht, vloeiende streams en betrouwbare videogesprekken.
Vind je volgende favoriete game
Speel honderden pc-games op je nieuwe Acer Nitro Windows 11 pc en krijg drie maanden een PC Game Pass inclusief EA Play. Er worden telkens nieuwe games toegevoegd, dus je hebt altijd iets nieuws in het vooruitzicht.
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 2.0 Type B | 0 |
| Aantal USB 2.0 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 3 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type B | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type B | 0 |
| Aantal USB type A | 0 |
| Aantal USB type C | 1 |
| Aantal USB4 Gen 3 x 2 Type C | 1 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | USB 3.2 Gen 1 x 1 Type CUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB4 Gen 3 x 2 Type CUSB 2.0 Type A |
| Product breedte | 36.00 cm |
| Product gewicht | 2440 g |
| Product hoogte | 2.45 cm |
| Product lengte | 27.56 cm |
| Verpakking breedte | 7 cm |
| Verpakking hoogte | 31.60 cm |
| Verpakking lengte | 52.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4.74 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711474636287 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Acer |
| MPN (Manufacturer Part Number) | NH.QYXEH.007 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type laptop | Gaming laptop |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Onjuist gebruik |
| Verpakkingsinhoud | Acer Nitro V 16 AI ANV16-42-R6HW - QWERTY |
| Sound technology | Acer PurifiedVoice |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 76 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 135 W |
| Adaptive Sync | |
| Beeldscherm verversing snelheid | 180 Hz |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1200 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Helderheid | 300 |
| Schermgrootte | 16 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen | |
| Type schermafwerking | Mat |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 4711474636287 |
| Kleur | Black |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcamKensington-slot |
| Materiaal | Kunststof |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Aantal Geheugensloten | 2 |
| Geheugenslot 1 | 8 GB |
| Geheugenslot 2 | 8 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | DDR5 (SODIMM) |
| Type geheugen 2 | DDR5 (SODIMM) |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Europalaan 89 5232 BC ‘s-Hertogenbosch |
| Fabrikant Naam | Acer |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 2.5 Gbps) |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.2 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Harddisk -interface | PCIe |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | Micro SD |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Maximale processor turbo frequentie | 5.1 |
| NPU Verwerkingskracht (TOPS) | 38 |
| Processor implementatie | 260 |
| Type computer processor | AMD Ryzen 7 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Oranje verlichting |
| Type videokaart | AMD Radeon 780M |
| Videokaart model | Stand alone videokaart |
| Videokaartgeheugen | 8 GB |