Acer 2-in-1 laptop Spin 3 SP314-21-R996 (AMD Ryzen 5)
Acer Spin 3 SP314-21-R996 laptop zilver
Extra informatie
Product merk: Acer
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 12-02-2022
Vind de beste deal voor Acer 2-in-1 laptop Spin 3 SP314-21-R996 (AMD Ryzen 5)
Momenteel niet leverbaar
Aansluitingen
Aantal USB 3.1 Type C Gen 1 poorten 1
Aantal USB4 Gen 2 x 1 Type C Geen
Aantal USB4 Gen 2 x 2 Type C Geen
Aantal USB4 Gen 3 x 1 Type C Geen
Aantal USB4 Gen 3 x 2 Type C Geen
DisplayPort Geen
HDMI 1
Totaal aantal usb-poorten 3
Afmetingen
Breedte 32,5 cm
Diepte 23 cm
Hoogte 1,7 cm
Product gewicht 1,5 gram
Artikelinformatie
Artikelnummer NX.A4FEH.004
EAN 4710180399349
Refurbished
Service type Carry-in
Type laptop Windows Laptop
Uitzonderingen fabrieksgarantie Gebruikersschade
Verpakkingsinhoud laptop en adapter
Batterij
Geschatte accuduur Max.12 uur
Beeldscherm
Schermgrootte 14 inch
Schermresolutie 1920 x 1080 pixels
Touchscreen
Type paneel TN
Besturingssysteem
Besturingssysteem Windows 10 Home
Eigenschappen
Kleur Zilver
Laptop-productopties Ingebouwde microfoon | Ingebouwde webcam
Geheugen
Intern geheugen 8 GB
Type intern geheugen DDR4
Introductie en ondersteuning
Taal handleiding Geen taal
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
App vereist voor gehele functionaliteit
Compatibel met Informatie niet beschikbaar
Delen van gebruikersgegevens vereist Informatie niet beschikbaar
Kan zelfstandig met internet verbinden
Mobiele data verbinding mogelijk Informatie niet beschikbaar
Netwerkverbindingen
Wifi Ja, 802.11ac
Opslag
Kaartlezer Geen extern geheugenslot
Opslagcapaciteit Flash 0
Totale opslagcapaciteit 512 GB
Type opslag SSD
Processor
Kloksnelheid 2,1 GHz (max. 3,7 GHz)